poniedziałek, 3 października 2011

Karteczka "Zakochana para"

9 komentarzy:

 1. Hm - koronka super, ale ja... jeśli mogę się wtrącić, tak nieśmiało, to nakleiłabym tylko tą parę, bez dodatkowych ozdobników, bo twarze zagubiły się wśród pozostałych ozdób.

  OdpowiedzUsuń
 2. Koronkowy motyw zakochanej pary bardzo mi się podoba, choć w trakcie pracy wyglądał nieco ciekawiej. Nie wiem, ale być może to kwestia tła...a może czegoś innego, co nie zmienia faktu, że kartka jest niepowtarzalna i na pewno ucieszy obdarowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. *Sylwka35- a miało być na "bogato" i odświętnie:)
  *Ula- faktycznie inaczej wyglądało, bo w oryginale facet miał włosy, ten nie ma:) ale mi chodziło o symbol dla obdarowywanych - ona cały czas w długich ciemnych włosach, on łysy;)
  Następnym razem bez pośpiechu zrobie bardziej jak w oryginale.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę ,że koronka klockowa nie ma przed Tobą tajemnic,a ja robię w niej dopiero pierwsze kroczki,pozdrawiam i zapraszam do mnie na candy.

  OdpowiedzUsuń
 5. *Kasia- tak wciągnęła mnie i to bardzo:) ale jeszcze dużo mi do perfekcji:) Ale znawczyni tematu mówi, że ja mam taki styl:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie wyszło! A najważniejsze w tej kartce jest przesłanie... i radość obdarowanych, bo z pewnością była to dla nich super niespodzianka :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo romantycznie...

  OdpowiedzUsuń
 8. no niezly chaos na tej karteczcze , miejmy ze ich milosc tak nie wyglada ;) ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sama koronka podoba mi się , jest ciekawa, ale podobnie jak Sylwia mam wrażenie, że poprzez tę ilość dodatków gdzieś się pogubiła i umyka z pola widzenia, szkoda

  OdpowiedzUsuń